Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pranie kanap Warszawa »

  Pranie kanap Warszawa

  Mamy urządzenia do czyszczenia ekstrakcyjnego marki Karcher.Metoda prania polega na odessaniu zanieczyszczeń w głąb tapicerki kanap,narożnika,materaca,dywanu,wykładziny .Dodatkowo dajemy środki antyalergiczne i antybakteryjne poprawia to efekt prania ..

  Data dodania strony: 11 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • FHUWesolek - Wdrożenie iso 22000 »

  FHUWesolek - Wdrożenie iso 22000

  Od wielu już lat działamy na polskim rynku oferując szereg szkoleń BHP - szkolenia BHP wstępne oraz okresowe. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, dla której sporządzenie dokumentacji powypadkowej nie stanowi najmniejszego problemu. Wspieramy firmy ..

  Data dodania strony: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ROZPĘD kwalifikacja wstępna lublin »

  ROZPĘD kwalifikacja wstępna lublin

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją szkoły jazdy Rozpęd. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Naszym kursantom proponujemy kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii, jazdy doszkalające, kwalifikacje wstępne oraz okresowe, kurs ..

  Data dodania strony: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • JCJ język włoski kraków »

  JCJ język włoski kraków

  Jagiellońskie Centrum Języków zaprasza studentów, nauczycieli akademickich jak i słuchaczy komercyjnych do skorzystania ze swojej profesjonalnej oferty. Jesteśmy funkcjonującą od 2005 roku międzywydziałową jednostką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ofer ..

  Data dodania strony: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ŁP-EKSPERT kursy wózki widłowe Racibórz »

  ŁP-EKSPERT kursy wózki widłowe Racibórz

  Wszystkie osoby związane z branżą transportową zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ŁP-Ekspert Łukasz Piszczek. Jest ona certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym ADR. W ofercie firmy znajdują się kursy dokształcające podstawowe jak i doskonalące z ..

  Data dodania strony: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • SIKAP Szkolenie okresowe dla stanowisk robotniczych »

  SIKAP Szkolenie okresowe dla stanowisk robotniczych

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedmedycznej jak i wstępnych i okresowych szkoleń BHP, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą fir ..

  Data dodania strony: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Warszawa »

  Prywatne przedszkole Warszawa

  AcademyInternational.pl to wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Warszawy XXI wieku. Zapraszamy do dwujęzycznych placówek edukacyjnych, w których zabawa przeplata się z nauką. Przygotowujemy dzieci i młodzież do życia we współczesnym świecie. w któr ..

  Data dodania strony: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Your Teacher - angielski Zabrze i Gliwice »

  Your Teacher - angielski Zabrze i Gliwice

  Szykuje Ci się właśnie długi wyjazd za granicę i szukasz możliwości szybkiej nauki języka? Szkoła Your Teacher oferuje ciekawe zajęcia, a przede wszystkim skuteczne, byś szybko mógł opanować język angielski. Dzięki ćwiczeniom opracowanym przez profes ..

  Data dodania strony: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawo jazdy Warszawa »

  Kurs prawo jazdy Warszawa

  Większości przyszłych kierowców kurs prawo jazdy kojarzy się zazwyczaj z mniejszym bądź większym stresem. W działającym na terenie Warszawy Ośrodku Szkolenia Kandydatów na Kierowców PIERO pojęcie stresu jest zupełnie obce, przede wszystkim za sprawą ..

  Data dodania strony: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • LEADER Kursy języka niemieckiego Kraków »

  LEADER Kursy języka niemieckiego Kraków

  W Krakowie znajduje się Centrum Szkoleń, Promocji i Usług Lingwistycznych LEADER. Jest to profesjonalna placówka oferująca kursy językowe, tłumaczenia i szkolenia dla firm. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych dostosowane poziomem i temp ..

  Data dodania strony: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • zaproszenia studniówkowe »

  zaproszenia studniówkowe

  Nasza firma zajmujemy się oprawą takich uroczystości jak studniówka. Uświetnienie tak ważnego dnia to nasz główny cel. Nasza drukarnia już od wielu lat towarzyszy przyszłym maturzystom z całej Polski. Staramy się podążać za trendami nie zapominając o ..

  Data dodania strony: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • FAMILIA dobre przedszkole Katowice »

  FAMILIA dobre przedszkole Katowice

  Pragniesz zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w przyszłość? Zapoznaj się z propozycją zespołu żłobkowo-przedszkolnego Familia w Katowicach! W naszej placówce dbamy o to, aby każdy z naszych podopiecznych zdobył wiedzę oraz umiejętności potrz ..

  Data dodania strony: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzanie zadań z angielskiego »

  Sprawdzanie zadań z angielskiego

  5zanglika.pl to strona, na której można zamówić profesjonalną pomoc w napisaniu zadania z angielskiego lub sprawdzenie pod kątem poprawności językowej gotowego już tekstu. Realizacją zleceń zajmują się lektorzy pracujących w renomowanych szkołach jęz ..

  Data dodania strony: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Tutaj możesz odświeżyć token
Tutaj wpisz token: