Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego »

  Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego

  Tworzymy w Gdyni Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego. Obszar praktyki Kancelarii to przede wszystkim prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo autorskie i prawo medyczne. Doradzamy zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym. Kanc ..

  Data dodania strony: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Legnica »

  Neurolog Legnica

  Strona neurologlegnica.pl prezentuje ofertę neurolog Bożeny Goździkowskiej, które oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jak np. wstrzykiwanie kolagenu czy botoks. Gabinet znajduje się w Legnicy przy ulicy Lindego. Na stronie znajdują ..

  Data dodania strony: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro - adres dla firmy »

  Wirtualne Biuro - adres dla firmy

  Oferujemy usługi związane z udostępnieniem adresu w prestiżowej lokalizacji dla firm, spółek, stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych. Zawarcie z nami umowy trwa maksymalnie do 30 minut. Wirtualne Biuro to komfort dla osób, które chcą redukować kosz ..

  Data dodania strony: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Projekty domów jednorodzinnych

  Marzysz o własnym domu? Masz ogólne wyobrażenie jak powinien wyglądać Twój przyszły dom, ale nie jesteś pewien co do szczegółów? Możesz obejrzeć gotowe rozwiązania na stronie grupy projektowej Dominanta. Storna zawiera kilkadziesiąt gotowych projektó ..

  Data dodania strony: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne kotły grzewcze. Jan Bartłomiej Berski. »

  Ekologiczne kotły grzewcze. Jan Bartłomiej Berski.

  P.H.U. Mistrz Jan Bartłomiej Berski jest producentem ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe (ekogroszek, węgiel, pelet itp.). W swojej ofercie posiada również podajniki i zasobniki do kotłów. Ponadto firma oferuje także usługi w ..

  Data dodania strony: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane »

  Domki drewniane

  Przedsiębiorstwo Domki Drewniane Doruch od lat zajmuje się budową domków drewnianych na działki rekreacyjne. W ofercie firmy znajduję się domki ogrodowe i całoroczne, a także mniejsza architektura ogrodowa. Typowy domek drewniany wykonany jest w tech ..

  Data dodania strony: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fundamenty specjalistyczne Aarsleff »

  Fundamenty specjalistyczne Aarsleff

  Przedsiębiorstwo Aarsleff Sp. z o.o. zaczęło swoją działalność w Polsce w 1996 roku. Jest elementem koncernu PER AARSLEFF A/S, który mieści się w Danii. Firma trudni się specjalistycznymi robotami fundamentowymi, zarówno w zakresie projektowania, jak ..

  Data dodania strony: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BORGA SP. Z O.O. budynki inwentarskie »

  BORGA SP. Z O.O. budynki inwentarskie

  Sporządzanie kompletnych prefabrykowanych hal ze stali to kompetencja aktywności wielokrotnie wypróbowanej szwedzkiej marki BORGA. Rozporządzamy optymalnie zaopatrzonym parkiem maszynowym obsługiwanych przez znakomitych fachowców, w związku z tym mam ..

  Data dodania strony: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK »

  PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK

  Gorąco zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej propozycji firmy Telka z Białegostoku. Zachęcamy do skorzystania z usług budowlanych (budowa obiektów mieszkalnych), instalacyjnych (budowa sieci sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych), w obsza ..

  Data dodania strony: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowanie »

  Rusztowanie

  Altrex-Lero posiada w swojej ofercie rusztowanie profesjonalne z serii 5300. Rusztowanie zostało wyposażone w schody zapewniające dostęp do dużej przestrzenie roboczej. Dodatkowo schody umożliwiają łatwe i bezpieczne wchodzenie oraz schodzenie z rusz ..

  Data dodania strony: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • JULI-SPEC Naprawa posadzek »

  JULI-SPEC Naprawa posadzek

  Opolskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JULI-SPEC S.C. oferuje Klientom Indywidualnym i instytucjonalnym obszerny wybór inżynieryjnych prac skojarzonych z budownictwem specjalistycznym i energetyką przemysłową. Liczne prace uskutecznione na najwyższy ..

  Data dodania strony: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie kominkowe »

  Ogrzewanie kominkowe

  Galeria kominków.pl jest stroną prezentującą sieć salonów kominkowych znajdujących się w całym kraju. Nasza bogata oferta handlowa zawiera akcesoria kominkowe, w tym m.in.: kasety, piece wolnostojące oraz wkłady kominkowe. Dzięki współpracy z grupą p ..

  Data dodania strony: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • NYCZ INTERTRADE SP. Z O.O. narzędzia ręczne »

  NYCZ INTERTRADE SP. Z O.O. narzędzia ręczne

  Dzięki NYCZ INTERTRADE mają Państwo możliwość korzystać z szeregu usług dla Odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy się również współpracy z firmami usługowymi, handlowymi czy produkcyjnymi o przeróżnym profilu działalności ..

  Data dodania strony: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki Wrocław »

  Nagrobki Wrocław

  Wytwarzamy wyroby z granitu i marmuru od więcej niż 19 lat. Naszym Obszarem są wysokiej jakości groby wyprodukowane z granitu. Charakteryzuje je w kółko wspaniała jakość wyprodukowania oraz nieprzeciętny wygląd. Klient stale może w naszej firmie licz ..

  Data dodania strony: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjaliści od hydroizolacji »

  Specjaliści od hydroizolacji

  Firma Novante wykonuje prace specjalistyczne z zakresu hydroizolacji i osuszania budynków. Novante wykonuje uszczelnienia, oraz iniekcje, zapewniające izolację przeciwwilgociową. Novante oferuje w szczególności naprawę i hydroizolację ścian, izolację ..

  Data dodania strony: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Consultant - nadzory autorskie »

  Consultant - nadzory autorskie

  W Szczecinie mieści się Biuro Inżynierskie Consultant, jakie oferuje rozległy zakres usług projektowych. Projektujemy z zakresu budownictwa hydrotechnicznego i ochrony środowiska. oferujemy: studia koncepcyjne oraz koncepcje programowo - przestrzenne ..

  Data dodania strony: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane w polskich miastach »

  Firmy budowlane w polskich miastach

  Wielkiebudowanie.pl to nowoczesny system firm budowlanych w którym można dokładnie zapoznać się z z zakresem usług budowlanych wykonywanymi przez nasze firmy. Każdy inwestor ma do dyspozycji cenik usług budowlanych z całej Polski, galerie prac prowad ..

  Data dodania strony: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekoivent - urządzenia do oczyszczania wody »

  Ekoivent - urządzenia do oczyszczania wody

  Sprzedaż separatorów, osadników, przepompowni, zbiorników wielkogabarytowych, neutralizatorów kwasów, regulatorów przepływu, układów zamkniętych myjni oraz odwodnień liniowych na terenie całej Polski. Na stronie znajduje się duży wybór separatorów tł ..

  Data dodania strony: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklejka szalunkowa »

  Sklejka szalunkowa

  Usługi remontowe, budowlane, czyszczenie budynków na wysokościach to nasza specjalność. Wynajmujemy też sprzęt innych firmom, ekipom remontowym. Warto wejść na stronę Delta by przekonać sie jakie usługi jesteśmy w stanie wykonać, a jest ich cała masa ..

  Data dodania strony: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • DREWNOTEX Toruń, Schody drewniane, Balustrady »

  DREWNOTEX Toruń, Schody drewniane, Balustrady

  Drewnotex jest firmą zajmującą się produkcją i montażem różnego rodzaju schodów drewnianych. Siedziba naszej firmy, mieści się blisko miasta Toruń, województwo Kujawsko-Pomorskie. Oferowane schody i elementy drewniane, produkujemy z najwyższej jakośc ..

  Data dodania strony: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar, Meble na zamówienie »

  Meble na wymiar, Meble na zamówienie

  Witamy serdecznie,

  Firma ComplexMeble specjalizuje się w obsłudze przedsięwzięć związanych z wykonawstwem mebli na wymiar.Nasze meble to szeroki asortyment modeli, które charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem, pomysłowością, znakomitą ..

  Data dodania strony: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent pawilonów handlowych OSSES »

  Producent pawilonów handlowych OSSES

  Firma OSSES znajduje się na rynku od 1979 roku i nieustannie zajmuje się przede wszystkim produkcją i montażem pawilonów i kiosków, nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam ciągle się rozwijać i sprostać wszystkim nam stawianym wyzwaniom. Nasze ki ..

  Data dodania strony: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dreimpex – opał i materiały budowlane »

  Dreimpex – opał i materiały budowlane

  P.H. Dreimpex – nasza firma dostarcza Państwu najlepsze materiały budowlane oraz opał światowej jakości. Dodatkowo, jeśli interesują Państwa chemia budowlana, wyroby betonowe, narzędzia lub materiały konstrukcyjne – jesteśmy firmą, której Państwo szu ..

  Data dodania strony: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie LED »

  Oświetlenie LED

  Żarówki LED spółki Lumenmax POLSKA to nowoczesne żarówki zaprojektowane, by zastępować żarówki wolframowe, oświetlenie halogenowe oraz świetlówkowe żarówki kompaktowe. Wysoka jakość i wytrzymałość źródeł światła Lumenmax uzyskano dzięki zastosowaniu ..

  Data dodania strony: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie pasów »

  Malowanie pasów

  Firma GEMMA od lat dostarcza elementy małej architektury dla generalnych wykonawców, urzędów miast i gmin, szkół, wspólnot mieszkaniowych i innych odbiorców na terenie całego kraju.
  Druga nasza specjalizacja to sprzedaż zabezpieczeń hal produkcy ..

  Data dodania strony: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • materiały budowlane śląsk »

  materiały budowlane śląsk

  Budując swój dom, lub naprawiając już obecny warto zadbać by wszystkim zajęły się firmy ze specjalistycznym podejściu do problemu. Okrycie dachowe, jako ochrona przez zjawiskami pogodowymi i różnymi innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, kt ..

  Data dodania strony: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Używane widlaki »

  Używane widlaki

  Firma Lemarpol-Wózki oferuje sprzedaż oraz naprawę wózków widłowych z napędem zarówno benzynowym, gazowym, diesel jak i elektrycznym. Sprzedaż wózków obejmuje egzemplarze nowe jak i wózki widłowe używane. Spółka jest w posiadaniu warsztatu remontoweg ..

  Data dodania strony: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe instalacje lpg do ogrzewania domu. »

  Przydomowe instalacje lpg do ogrzewania domu.

  W serwisie informacje o przydomowych instalacjach gazowych. Ogrzewanie gazem - wady i zalety, oszczędność, bezpieczeństwo, popularność w środowisku. Szerokie zastosowanie instalacji gazowych. Prawidłowe wykonanie instalacji lpg - zapobieganie ulatnia ..

  Data dodania strony: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kołki »

  Kołki

  Marcopol od 1985 roku umacnia swoją pozycje lidera w branży elementów złącznych w Polsce. Oprócz standardowych wyrobów z naszego katalogu, produkujemy wyroby specjalne na zamówienie. Wiele lat doświadczenia oraz nowoczesne zaplecze technologiczne poz ..

  Data dodania strony: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zacieraczki do betonu »

  Zacieraczki do betonu

  Centrum posadzek przemysłowych i jednocześnie dystrybutor narzędzi do wykonywania posadzek. Zacieraczki do posadzek, zacieraczki do betonu, listwy wibracyjne do układania i kompaktowania betonu. Do tego produkcja chemii budowlanej: systemów posadzek ..

  Data dodania strony: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki gazowe przydomowe i do aut »

  Zbiorniki gazowe przydomowe i do aut

  W serwisie informacje o przydomowych zbiornikach gazowych oraz zbiornikach lpg do aut. Zbiorniki na gaz - informacje ogólne: ich szerokie zastosowanie w środowisku i popularność, bezpieczeństwo stosowania, wygoda i oszczędność na co dzień. Zbiorniki ..

  Data dodania strony: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Dachy

  Cembrit produkuje szeroki wybór budowlanych materiałów włóknocementowych - płyty faliste Eurofala, płytki płaskie dachowe Quadra, Diamond i Bobrovka oraz płyty elewacyjne. Nasze produkty są wykorzystywane do budowy i wykończenia dachów, elewacji oraz ..

  Data dodania strony: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy sprzedaż narzędzi diamentowych »

  Sklep internetowy sprzedaż narzędzi diamentowych

  Nasza oferta: tarcze diamentowe do szlifierek kątowych, pił stołowych, przecinarek spalinowych, pił stacjonarnych, pił ściennych; ściernice diamentowe, frezy diamentowe, wiertła diamentowe, lina diamentowa, wagony diamentowe, chemia kamieniarska. Jes ..

  Data dodania strony: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres: