Tagi: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z

prawnik (21), catering (14), biuro rachunkowe (17), drzwi (16), bramy garażowe (14), noclegi (15), kancelaria adwokacka (16), Krzesła (17), katalog www (11), lampy (13), prawo (19), Stomatologia estetyczna (14), meble kuchenne (12), nieruchomości (15), księgowość (19), uroda (13), obsługa prawna (12), spedycja (15), pensjonaty (15), Warszawa. (39), œślub (26), bramy (15), kancelaria prawna (12), meble na wymiar (19), pomoc prawna (12), meble biurowe (20), kursy (15), usługi księgowe (17), tworzenie stron (14), lodz (19), adwokat (19), prezent (13), kosmetyki (13), szafy (19), łóżka (12), logistyka (14), okna (15), klimatyzacja (13), tlumaczenia (14), fotograf słubny (13)

Regulamin:


Regulamin zamieszczania wpisów do Katalogu stron Teraz-Seokatalog.plPodmiot zamieszczający wpis w Katalogu stron wyraża zgodę na publiczną publikację danych podanych w formularzu wpisu.

W Katalogu stron mogą być zamieszczane wpisy, które nie są sprzeczne z polskim i międzynarodowym prawem. Ponadto wpisy zamieszczane Katalogu nie mogą zawierać treści:

* wulgarnych,
* erotycznych i pornograficznych,
* zniesławiających,
* obraźliwych,
* spirytystycznych (w tym różnego rodzaju senniki, zjawiska paranormalne, bioenergoterapeuci, hipnotyzerzy, wróżki, itp)
* zawierających groźby,
* nacjonalistycznych,
* nawołujących do przemocy,
* łamiących prawa autorskie,
* związanych z hazardem i różnego rodzaju grami losowymi,
* propagujących różnego rodzaju używki (dopalacze, narkotyki, tytoń, e-papierosy, itp.)
* anonsów towarzyskich,
* zagrażających użytkownikom, np. zawirusowanych, wyłudzających dane, podających fałszywe informacje celem wprowadzenia w błą użytkowników,
* stron o tematyce finansowej, w szczególności stron skierowanych na programy partnerskie (wyjątek stanowią oficjalne strony banków, firm leasingowych, itp.),
* innych uznanych powszechnie za niewłaściwe.

Nie przyjmujemy również:
- stron w budowie w tym np. precli czy blogów z kilkoma artykułami oraz o niskiej wartości estetycznej, stron o zarabianiu w sieci lub w MLM, stron z różnymi wierszykami, aforyzmami, związanych z pisaniem prac maturalnych lub magisterskich, opisami do GG i innych sugerujących, że jest to tzw. strona zapleczowa lub robiona typowo pod reklamy typu AdSense lub programy partnerskie,
- tzw. farm linków - stron gdzie na stronie głównej znajduje się po kilkanaście lub więcej linków do innych stron,
- wpisów niezgodnych z zasadami polskiej pisowni (gramatyka, stylistyka, ortografia), nielogicznych, nie pokrywających się z zawartością strony lub niezrozumiałych dla przeciętnego człowieka,
- wpisów z opisem powielonym z innych katalogów lub własnej strony (opisy muszą być unikalne),
- stron z tytułem składajacym się z nadmiernej liczby słów kluczowych,
- podstron, stron przekierowujących na inną stronę,
- stron związanych z polityką i religią,
- stron bez polskiej wersji językowej,
- stron utrzymywanych na darmowych hostingach,
- wpisów zawierających linki w opisie,
- wpisów z tytułami typu: click here, zapraszamy, wejdź, zobacz, odwiedź, itp. Tytuł powinien mieć bezpośredni związek z daną stroną.

Treść wpisów nie może również naruszać w jakikolwiek sposób dóbr osób trzecich. W przypadku ich naruszanie i wystąpieniu przez osoby poszkodowane o odszkodowanie w stosunku do właściciela Katalogu stron znajdującego się na serwisie www.teraz-seokatalog.pl podmiot zamieszczający te dane bierze na siebie odpowiedzialność i wszelkie roszczenia z tego tytułu.

Ponadto Administrator Katalogu stron zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji wpisu bez podania przyczyny.

Odpowiedzialność za treść wpisu spoczywa na podmiocie zamieszczającym wpis w Katalogu. Administrator serwisu www.teraz-seokatalog.pl zastrzega sobie prawo przechowywania informacji dotyczących podmiotu zamieszczającego wpis (np. numer IP, data ogłoszenia, adres e-mail) i w razie popełnienia przestępstwa przekazania tych danych odpowiednim władzom.

Dostępne wpisy w Teraz-Seokatalog.pl:1. PODSTAWOWY (płatny 3,69zł. brutto):
Wpis może znajdować się w 1 kategorii.


2. BRĄZOWY (darmowy, wymagający linka zwrotnego do katalogu na dodawanej stronie - strona z linkiem musi być zaindeksowana):
* Wpis może znajdować się w 1 kategorii.


3. SREBRNY (płatny 6,15zł. brutto):
* Wpis może znajdować się w 3 kategoriach
* Wpis najwyżej w swoich podkategoriach
* Wpis najwyżej w swoich kategoriach
* Link do strony dodatkowo na podstronie Przyjaciół
* Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym
* Wpis dodatkowo wyróżniony kolorystyczną ramką
* Powyższe wyróżnienia obowiązują przez 30 dni od aktywowania strony w serwisie
SREBRNY na 90 dni płatny 12,30zł. brutto
SREBRNY na 180 dni płatny 20,91zł. brutto4. ZŁOTY (płatny 11,07zł. brutto):
* Wpis może znajdować się w 5 kategoriach
* Wpis najwyżej w swoich podkategoriach
* Wpis najwyżej w swoich kategoriach
* Wpis najwyżej we wszystkich podkategoriach
* Wpis najwyżej we wszystkich kategoriach
* Link do strony dodatkowo na podstronie Przyjaciół
* Wpis posiada bezpośredni link do strony we wszystkich podstronach na których się znajduje
* Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym
* Wpis dodatkowo wyróżniony kolorystyczną ramką
* Powyższe wyróżnienia obowiązują przez 30 dni od aktywowania strony w serwisie

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.
Regulamin usługi dostępny jest na stronie DOT-PAY regulamin
Ewentualne reklamacje wynikające z braku otrzymania kodu można zgłaszać tutaj: DOT-PAY reklamacja. W pozostałych przypadkach proszę kontaktować się za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź mailowo na adres administratora (podany poniżej).
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Dokonanie opłaty za wpisy PODSTAWOWY, SREBRNY i ZŁOTY nie oznacza, że wpis zostanie automatycznie zaakceptowany. Wpis ze względu na niezgodność z regulaminem lub innych powodów może zostać odrzucony przez administratora katalogu. Opłata za wpis do katalogu nie jest zwracana - również w sytuacji kiedy wpis nie zostanie zaakceptowany. Opłata jest pobierana za moderację a nie dodanie strony do katalogu.

Administrator Katalogu zastrzega sobie prawo usunięcia wpisu bez podania przyczyny. Jedną z nich może być sztuczne nabijanie ocen (liczba ocen jest wyższa niż odsłon wpisu)

Niniejszy Regulamin może ulec zmianie. Dodanie wpisu do Katalogu stron równoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania.

Administrator serwisu
Kontakt: admin[at]teraz-seokatalog.pl
Z właścicielem katalogu można się skontaktować również poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.

Właścicielem katalogu jest:
Probity Solutions Rafał Dąbrowski
ul. Młynarska 2/51
59-220 Legnica
NIP:691-114-36-29